Google Moja Firma

Daj się znaleźć.

W ostatnim czasie często w wynikach wyszukiwania prócz tych, do których przywykliśmy od wielu lat pojawiają się wyniki w mapach Google. Dzieje się tak głównie w przypadku niektórych branż, w których osoby poszukujące informacji zwykle od razu chcą się skontaktować i zależy im na bliskości danego miejsca względem swojego położenia. Warto więc również w takim przypadku pozycjonować się odpowiednio na naszym rynku lokalnym. Google Moja Firma to prosty sposób na dotarcie do sporej liczby internautów poszukujących konkretnej usługi w swojej okolicy.

Dlaczego miejsca Google?

Miejsca Google dają możliwość niemalże natychmiastowego pozyskania klienta dla naszej firmy z konkretnego miasta (np. Warszawa) lub też nawet z konkretnej dzielnicy miasta. Dziś jest to równie istotna forma reklamy jak konwencjonalne pozycjonowanie w wyszukiwarce Google.

Daj się zauważyć klientom z Twojej najbliższej okolicy, którzy właśnie teraz poszukują dokładnie Twoich usług! Pomożemy Ci w tym.

Co oferujemy?

– kompleksowe zarządzanie wizytówką Google – w porozumieniu z Klientem dbamy o aktualne dane, atrakcyjne zdjęcia i zawsze świeże informacje
– pozycjonujemy w mapie Google i na bieżąco dbamy o wysoką pozycję wyniku wyszukiwania.

Pozycjonowanie stron w mapach Google nie jest takim samym procesem jak pozycjonowanie klasyczne strony WWW. Do tego, by było możliwe potrzebujemy przede wszystkim wizytówki. Nasza firma zadba o to, by była ona atrakcyjna dla wszystkich Twoich klientów, a następnie rozpoczniemy proces pozycjonowania w taki sposób, by potencjalny klient w pierwszej kolejności zobaczył właśnie Twoją ofertę.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania niezobowiązującej oferty. Wszystkie zlecenia wyceniamy indywidualnie.