Audyt strony.

Sprawdzimy co w trawie stronie piszczy.

Audyty w DIGITALWEB przeprowadzane są przez specjalistów z zakresu SEO, którzy posiadają olbrzymie doświadczenie. Co również ważne dysponujemy odpowiednimi narzędziami SEO, które ułatwiają pracę nad analizą stron i sprawiają, że jest ona jeszcze bardziej dogłębna.

Czym są audyty SEO?

Audyt SEO to proces polegający na wskazaniu błędów znajdujących się na stronie WWW klienta zarówno w kwestii technicznej (kod witryny) jak również w warstwie treściowej (niepoprawnie skonstruowana treść, niewłaściwe nagłówki itd.). Najważniejszym celem jest dostosowanie strony WWW do aktualnie obowiązujących wymogów wyszukiwarek.

Dlaczego audyt SEO jest tak ważny?

Audyt stron pod pozycjonowanie pozwala na uzyskanie znacznie lepszych pozycji strony WWW w późniejszym etapie pozycjonowania strony i jest etapem niezbędnym do przeprowadzenia działań związanych z SEO w sposób poprawny i zgodny z najnowszymi standardami. Współcześnie nie podejmuje się w praktycznie żadnym wypadku działań pozycjonujących bez przeprowadzenia wcześniej takiego właśnie audytu. Pozwala to zaoszczędzić czas, koszty pozycjonowania i przeprowadzić kampanie SEO znacznie sprawniej.

Audyt jest procesem niezwykle pomocnym w pozycjonowaniu, ale również w poprawnym działaniu witryny. Wskazuje błędy, które często są również przyczyną niewłaściwego działania strony.

Jak działamy?

Przeprowadzane przez nas audyty stron internetowych pod pozycjonowanie zawierają szereg wskazówek niezbędnych w kolejnych działaniach pozycjononerskich. Wystarczy zgłosić się do nas i wskazać adres strony internetowej, na której ma zostać przeprowadzony audyt. Nie wymagamy danych do logowania się do witryny i innych danych poufnych.

Wyniki badania technicznego kodu strony należy przekazać następnie osobie zajmującej się stroną WWW (webmasterowi), a część audytu związana z treścią opublikowaną w serwisie osobie odpowiedzialnej za jej wprowadzanie.

Czas oczekiwania na przygotowanie obu raportów i pełną analizę strony www to około 4-5 dni roboczych.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania niezobowiązującej oferty. Wszystkie zlecenia wyceniamy indywidualnie.