Kampanie reklamowe Google Ads (dawniej Google AdWords)

Skuteczna reklama na każdą kieszeń.

Kampanie linków sponsorowanych Google Ads to reklama, która cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Przynosi ona wiele korzyści Twojej firmie, ale co najważniejsze daje szanse na szybkie pozyskanie nowych klientów. Prowadzimy kampanie reklamowe Google Ads dla naszych klientów w oparciu o dogłębną analizę rynku, konkretnych zapotrzebowań oraz budżetu, jaki na daną reklamą Klient może przeznaczyć. W przypadku tej formy reklamy opłaty rozliczane są w modelu CPC (Cost Per Click). Oznacza to, że sama emisja reklamy jest bezpłatna, natomiast opłata pobierana jest dopiero w momencie, kiedy użytkownik kliknie na reklamę i przejdzie na stronę internetową.

Zajmujemy się profesjonalnym zarządzaniem kampaniami reklamowych linków sponsorowanych i służymy swoją pomocą w ich tworzeniu. Działamy zarówno na terenie miasta Warszawa, jak również na terenie całego kraju.

Jak wygląda współpraca z nami?

Pierwszym etapem jest skonstruowanie wspólnie z Klientem jednolitej wizji kampanii. Wykorzystujemy do tego szereg narzędzi analitycznych oraz znajomość rynku internetowego i wielu branż. Następnie dobieramy odpowiednie odpowiednie frazy kluczowe – ich natężenie, miejsca, w których mają być emitowane, czas emisji itd. Wszystko zgodnie z ustaleniami z Klientem.

Przygotowujemy dla Ciebie indywidualny plan działania – dzięki temu masz pewność, że reklama odniesie znacznie większy sukces.

Jakie są korzyści? Dlaczego właśnie Google Ads?

– krótki czas potrzebny na uruchomienie kampanii – około 3-5 dni roboczych,
– precyzyjne dotarcie do najbardziej zainteresowanej grupy użytkowników Internetu,
– brak ukrytych opłat,
– duża swoboda w zakresie nakładów na reklamę.

Samemu decydujesz o budżecie, lokalizacji wyświetlanych reklam i ich wyglądzie. Możesz promować zarówno całą firmę jak i poszczególne produkty lub usługi.

Gdzie wyświetlą się moje reklamy?

Zasięg kampanii Google Ads możemy ustalić samodzielnie. Reklamy emitowane są przede wszystkim w wyszukiwarce Google i w wyszukiwarkach partnerów takich jak np. Onet.pl czy Interia.pl.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania niezobowiązującej oferty. Wszystkie zlecenia wyceniamy indywidualnie.