Reklama Google AdWords

Reklama Google AdWords

Kampanie linków sponsorowanych AdWords to reklama, która cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Przynosi ona wiele korzyści Twojej marce, ale co najważniejsze daje szanse na natychmiastowe zarobki. Prowadzimy kampanie reklamowe Google AdWords dla naszych klientów w oparciu o dogłębną analizę rynku, konkretnych zapotrzebowań oraz budżetu jaki na daną reklamą Klient może przeznaczyć. W przypadku tej formy reklamy opłaty ponosimy w systemie CPC (Cost Per Click). Ozbacza to, że nie zapłacimy z góry za nic, a poniesiemy koszty jedynie za samych zainteresowanych użytkowników.
Zajmujemy się profesjonalnym zarządzaniem kampaniami reklamowych linków sponsorowanych i służymy swoją pomocą w ich tworzeniu wielu Klientom. Działamy zarówno na terenie miasta Warszawa, z którego pochodzimy jak również w całym kraju za pośrednictwem Internetu.

Jak wygląda współpraca z nami?

Pierwszym etapem jest skonstruowanie wspólnie z Klientem jednolitej wizji reklamy. Wykorzystujemy do tego szereg narzędzi analitycznych oraz znajomość rynku internetowego i wielu branż.
Następnie dobieramy odpowiednie linki sponsorowane Google AdWords – ich natężenie, miejsca, w których mają być emitowane, czas emisji itd. Wszystko zgodnie z ustaleniami z Klientem.
Stale monitorujemy postępy naszych działań i raportujemy o efektach naszych działań.

Przygotowujemy dla Ciebie indywidualny plan działania – dzięki temu masz pewność, że reklama odniesie znacznie większy sukces.

Jakie są korzyści? Dlaczego właśnie AdWords?

– krótki czas rozpoczęcia kampanii – około 10 dni roboczych.
– natychmiastowe dotarcie jedynie do najbardziej zainteresowanej grupy użytkowników Internetu.
– brak ukrytych opłat – płacisz jedynie za klienta, który wszedł na Twoją stronę.
– duża swoboda w zakresie nakładów na reklamę.
– możesz promować całą swoją markę, ale również poszczególne produkty ze sklepu.

Samemu decydujesz o budżecie, lokalizacji wyświetlanych reklam i ich wyglądzie. Możesz promować zarówno całą firmę jak i poszczególne produkty lub usługi.

Gdzie wyświetlą się moje reklamy?

Zasięg i sposób prezentacji kampanii Adwords możemy ustalić samodzielnie. Reklamy emitowane są przede wszystkim w wyszukiwarce Google i w wyszukiwarkach partnerów takich jak np. Onet.pl czy Interia.pl. Reklama Google AdWords pojawia się przede wszystkim w:
– wyszukiwarce google (ponad wynikami wyszukiwania, a także po prawej stronie)
– na stronach partnerów (w formie linków sponsorowanych AdSense)
Również zasięg reklamy możemy ustalić indywidualnie – może być to cały kraj, cały świat, ale również z powodzeniem jedynie nasze miasto czy konkretny region, na terenie którego działamy.

Napisz lub zadzwoń do nas. Wycenimy indywidualnie Twoją kampanię reklamową.