Pozycjonowanie

Pozycjonowanie jest procesem polegającym na umieszczeniu, a następnie utrzymywaniu strony klienta na wysokich pozycjach w rankingu wyników wyszukiwania na wybrane frazy kluczowe. Dzięki temu Twoją stronę odwiedzi znacznie więcej osób, które w przyszłości mogą zostać dobrymi klientami. Obecnie jest to jedna z najtańszych i najskuteczniejszych metod dotarcia do użytkowników szukających informacji w Internecie.

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron w skrócie można nazwać procesem, który polega na umieszczeniu strony Klienta wysoko w rankingu Google na określoną frazę i jej utrzymaniu na tej pozycji przez kolejne miesiące czy też lata. Zwykle wybiera się kilka fraz, które są powszechnie wpisywane przez użytkowników Internetu. Dzięki zdobyciu wysokich pozycji w Google na te frazy wzrasta zatem nasza szansa na pozyskanie Klienta.
Na pozycjonowanie stron internetowych składa się wiele działań. Począwszy od analizy strony, doboru słów kluczowych odpowiednich dla Klienta, aż po optymalizację strony i naturalne pozyskiwanie linków. Warszawa jest miastem, z którego wywodzi się nasza firma, ale działamy interaktywnie na terenie całego kraju.

Konwencjonalne pozycjonowanie możemy również wzbogacić o kampanie AdWords czyniąc reklamę jeszcze pełniejszą i skuteczniej docierając do odbiorcy docelowego.

Jakie są etapy pozycjonowania?

1. Analiza słów kluczowych

Na tym etapie przygotowujemy wspólnie z Klientem listę słów kluczowych, które mogą przynieść odpowiednie efekty w postaci dużej liczby użytkowników odwiedzających stronę. Optymalizujemy słowa kluczowe tak pod względem popularności jak i ewentualnych kosztów jakie będzie trzeba ponieść za wysokie pozycje. Frazy, które będziemy pozycjonowali nie są przypadkowe. Spełniają dwa warunki:
– są ściśle powiązane z profilem działalności Klienta.
– są wpisywane przez dostatecznie dużą liczbę użytkowników Internetu w Google.

2. Wycena i podpisanie umowy

Podpisujemy szczegółową umowę przygotowaną przez nas na podstawie wybranych fraz kluczowych do pozycjonowania.

3. Optymalizacja strony WWW

Specjaliści SEO wykonują audyt strony WWW. Informujemy o wszelkich zmianach, które muszą zostać dokonane na stronie – zarówno w kwestii treści jak i w kwestiach technicznych. Wszystkich modyfikacji dokonuje się w porozumieniu z Klientem i osobami zarządzającymi stroną WWW. Wszelkie zmiany techniczne i treściowe na tym etapie mają na celu zwiększenie widoczności strony w Internecie oraz jej odpowiednie przygotowanie pod proces pozycjonowania

4. Efekty i raportowanie

Po kilku tygodniach od rozpoczęcia prac zauważalne będą pierwsze efekty wykonanych przez nas prac. Klient każdego miesiąca otrzymuje bezpłatnie raport z działań, w którym szczegółowo wskazane są konkretne działania i przede wszystkim uzyskane pozycje w wyszukiwarce Google.

W DIGITALWEB nie zapłacisz za obietnice. Opłaty pobieramy jedynie za faktycznie osiągnięte przez nas efekty prac czyli za czas, w którym Twoja strona WWW jest wysoko w Google.

Czy pozycjonowanie się opłaca?

Pozycjonowanie stron WWW jest procesem niezwykle tanim w porównaniu do innych metod reklamowych. Koszt dotarcia do Klienta jest o wiele niższy niż w przypadku reklamy konwencjonalnej takiej jak prasa, telewizja czy też billboardy. Co ważne docieramy jedynie do naszej grupy docelowej, a więc nie marnujemy kosztów i nakładów sił na reklamę, która dociera często do osób przypadkowych i zupełnie nie zainteresowanych naszymi usługami.

Zapraszamy do kontaktu. Wszystkie zlecenia wyceniane są indywidualnie.