Tekst na stronie głównej

Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron WWW w wyszukiwarkach internetowych, kampaniach AdWords oraz optymalizacją stron WWW. Pozycjonowanie stron internetowych i ich reklama jest dla nas nie tylko pracą, ale sprawia nam również wiele przyjemności i frajdy każdego dnia. Cieszymy się sukcesami naszych Klientów. Pochodzimy ze stolicy, ale naszym obszarem działalności nie jest jedynie sama Warszawa – świadczymy swoje usługi na terenie całego kraju, również interaktywnie.
Nasz zespół to młodzi, energiczni ludzie, specjaliści SEO i SEM. Otwarte głowy pełne pomysłów na co dzień pomagają nam w projektowaniu i wdrażaniu nowoczesnych i śmiałych projektów reklamowych. Tych przez lata nie brakowało czego dowodem jest szerokie portfolio naszych prac i grono zadowolonych klientów.

Korzyści ze współpracy z nami:

– pełna opieka nad Twoją stroną sprawowana przez fachowców z branży SEO
– pozycjonowanie stron w oparciu jedynie o aktualne i bezpieczne standardy
– fachowe doradztwo w zakresie reklamy i marketingu internetowego
– gwarantowane efekty przeprowadzonych działań
– wyraziste i konkretne raporty z przeprowadzonych prac

Zdajemy sobie sprawę, jak trudnym i złożonym procesem jest pozycjonowanie strony www. Rzetelnie pracujemy nad stroną każdego klienta, określamy również czas wykonania poszczególnych etapów prac i ściśle się go trzymamy.

Dlaczego my?

Lata doświadczeń, współpraca z dużymi graczami rynkowymi, ale również wiele zadowolonych małych i średnich firm to nasza najlepsza wizytówka. Jesteśmy nastawieni na konkretny cel, którym zawsze finalnie jest Twój zysk i rozwój Twojej firmy. Dysponujemy wieloma narzędziami, które wspomagają nas na co dzień w pracy, zatrudniamy specjalistów SEO i marketingu internetowego. Dzięki temu masz pewność, że Twoja strona WWW oddana zostanie w najlepsze ręce, a pozycjonowanie witryny będzie przebiegało w sposób bezpieczny.
Szeroki wachlarz usług reklamowych, który pragniemy zaprezentować, daje Ci duże możliwości zaistnienia w Internecie. Nasz zespół posiada doświadczenie w działaniach reklamowych w Internecie. Jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie dla Ciebie rozwiązania, wskazać ich zalety i wady, a następnie wybrane przez Ciebie strategie wdrożyć.

Twoje wysokie pozycje w Google to prawdopodobny wzrost sprzedaży i zysków. Czy stać Cię na nie pozyskanie Klientów, którzy bez odpowiedniego pozycjonowania nigdy nie dotrą do Twojej marki?

Pozycjonuj mądrze

Po wstępnym etapie analizy Twoich potrzeb i oczekiwań wobec kampanii przeprowadzamy audyt strony WWW. To kluczowe działanie, które wykonują nasi specjaliści. Po wdrożeniu niezbędnych zmian optymalizujących stronę WWW dobieramy odpowiednie narzędzia i rozpoczynamy proces pozycjonowania. Zawsze udzielamy niezbędnych informacji.

Nie tylko SEO

Poza pozycjonowaniem prowadzimy również kampanie Google AdWords. Dzięki specjalistom marketingu internetowego bez trudu uzyskasz zamierzone efekty takich kampanii nie trwoniąc jednocześnie swoich środków co jest częste w przypadku samodzielnego organizowania dla siebie kampanii tego rodzaju. Dzięki specjalistycznemu doradztwu i analizie Twojej branży dobierzemy odpowiednią strategię, która pozwoli na zoptymalizowanie wydatków na ten typ kampanii i sprawi, że przy minimalnym nakładzie finansowym AdWords okaże się opłacalne.

Pozycjonowanie w połączeniu z innymi metodami reklamy wpływać będzie na realny wzrost sprzedaży, ale również na rozpoznawalność Twojej marki (na przykład na rynku lokalnym).

Etapy współpracy:

1. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów.
2. Nasz zespół błyskawicznie przeanalizuje Twoje oczekiwania, zaplanuje odpowiednią strategię działania, dobierze odpowiednie narzędzia marketingowe, by efekty reklamy były jak najlepsze.
3. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe podpisujemy umowę i rozpoczynamy działania – optymalizujemy witrynę, przygotowujemy ją pod odpowiednie słowa kluczowe, pozycjonujemy i raportujemy wyniki naszych prac, często jednocześnie prowadząc kampanię AdWords i inne działania reklamowe.
4. Raportujemy wyniki naszych działań i przedstawiamy Ci aktualne postępy prac pozycjonerskich i marketingowych.

 

email: biuro@digitalweb.pl


tel. 607 276 287


Al. Rzeczypospolitej 31/16


02-972 Warszawa